fbpixel
Skip to main content
Thursday, 14 July
20 lei (+taxe)
Friday, 8 July
SEARA FILMULUI INTERNAȚIONAL – ,,JOKER”

Grădina cu Filme – Cinema & More

21:00 - Friday, 8 July

Grădina cu Filme CREART, Bucuresti

15 lei (+taxe)
Saturday, 9 July
SEARA FILMULUI MUZICAL - ,,ANNETTE”

Grădina cu Filme – Cinema & More

21:00 - Saturday, 9 July

Grădina cu Filme CREART, Bucuresti

15 lei (+taxe)
Sunday, 10 July
SEARA FILMULUI MUZICAL - ,,BOHEMIAN RHAPSODY”

Grădina cu Filme – Cinema & More

21:00 - Sunday, 10 July

Grădina cu Filme CREART, Bucuresti

15 lei (+taxe)
Saturday, 16 July
15 lei (+taxe)
Sunday, 17 July
SEARA FILMULUI INTERNAȚIONAL – „THE CALL OF THE WILD”

Grădina cu Filme – Cinema & More

21:00 - Sunday, 17 July

Grădina cu Filme CREART, Bucuresti

15 lei (+taxe)
Saturday, 23 July
SEARA FILMULUI DE ANIMAȚIE – „ENCANTO”

Grădina cu Filme – Cinema & More

21:00 - Saturday, 23 July

Grădina cu Filme CREART, Bucuresti

15 lei (+taxe)
Friday, 29 July
SEARA FILMULUI INTERNAȚIONAL – „AMERICAN HUSTLE”

Grădina cu Filme – Cinema & More

21:00 - Friday, 29 July

Grădina cu Filme CREART, Bucuresti

15 lei (+taxe)
Saturday, 30 July
SEARA FILMULUI INTERNAȚIONAL – „THOSE WHO WISH ME DEAD”

Grădina cu Filme – Cinema & More

21:00 - Saturday, 30 July

Grădina cu Filme CREART, Bucuresti

15 lei (+taxe)
Sunday, 31 July
SEARA FILMULUI INTERNAȚIONAL – „TAG: DĂ-O MAI DEPARTE”

Grădina cu Filme – Cinema & More

21:00 - Sunday, 31 July

Grădina cu Filme CREART, Bucuresti

15 lei (+taxe)