fbpixel
Skip to main content

Top venues


Events


Cafeaua domnului ministru | Cluj
Sat Feb 2023 19:00
Nu-nțeleg ce se întâmplă
Sat Feb 2023 18:30
O familie fericită
Sun Feb 2023 20:00
26 Feb 2023 20:00
O familie fericită
psihodramă ambulantă
unteatru, Bucuresti
Domnișoara Iulia
Tue Feb 2023 20:00
07 Feb 2023 20:00
Domnișoara Iulia
de August Strindberg
unteatru, Bucuresti
Aladin şi lampa fermecată
Sun Feb 2023 10:30
Oxygen
Sat Feb 2023 19:30
25 Feb 2023 19:30
Oxygen
de Ivan Vîrîpaev
Teatrelli-Creart, Bucuresti
Medea's Boys
Mon Feb 2023 20:00
O mie de motive
Sun Feb 2023 20:00
12 Feb 2023 20:00
O mie de motive
Cu: Florin Piersic jr.
POINT, Bucuresti
Disco ’89: Cele 7 morți ale Mihaelei Runceanu
Tue Feb 2023 20:00
Fata Din Curcubeu
Tue Feb 2023 18:30
CASSANDRA
Sat Feb 2023 20:00
Fragilitatea umană în absența luminii
Sun Feb 2023 18:00
Cerere in casatorie
Mon Feb 2023 19:00
13 Feb 2023 19:00
Maria de Buenos Aires
Mon Feb 2023 19:00
06 Feb 2023 19:00
Maria de Buenos Aires
un spectacol de Răzvan Mazilu, pe muzica lui Astor Piazzolla
creart - Teatrelli - Sala Maria de Buenos Aires 4, Bucuresti
F**K NIKON!
Sun Feb 2023 20:00
26 Feb 2023 20:00
SARA/MARA
Fri Feb 2023 20:00
24 Feb 2023 20:00
SARA/MARA
un fel de comedie cu vlogeri
Apollo111 Teatrul, Bucuresti

Cities


Stay Up To Date With Your Favorite Events

Popular


Medea's Boys
20:00 - Monday, 20 February
Medea's Boys
Apollo111 Teatrul, Bucuresti
O mie de motive Cu: Florin Piersic jr.
20:00 - Sunday, 12 February
O mie de motive
POINT, Bucuresti
Oxygen de Ivan Vîrîpaev
19:30 - Saturday, 25 February
Oxygen
Teatrelli-Creart, Bucuresti
F**K NIKON!
20:00 - Sunday, 26 February
F**K NIKON!
POINT, Bucuresti
SARA/MARA un fel de comedie cu vlogeri
20:00 - Friday, 24 February
SARA/MARA
Apollo111 Teatrul, Bucuresti
CASSANDRA
20:00 - Saturday, 11 February
CASSANDRA
Apollo111 Teatrul, Bucuresti
(IN)CORECT
20:00 - Saturday, 4 February
(IN)CORECT
Reactor, Cluj-Napoca
Neighborhood 3
20:00 - Sunday, 19 February
Neighborhood 3
POINT, Bucuresti
404 Love
19:00 - Saturday, 18 February
404 Love
Teatrul Apropo, Bucuresti
Dureri Fantomă de Vasili Sigarev
19:00 - Wednesday, 8 February
Dureri Fantomă
Teatrul de Artă București, Bucuresti
Insomniacii
19:00 - Tomorrow, 3 February
Insomniacii
Teatrul de Artă București, Bucuresti
Voyeur de Gardner McKay
19:00 - Friday, 24 February
Voyeur
Teatrul de Artă București, Bucuresti
EXTRACONJUGAL De Neil Simon
19:00 - Thursday, 16 February
EXTRACONJUGAL
Teatrul de Artă București, Bucuresti
Domnișoara Iulia de August Strindberg
20:00 - Tuesday, 7 February
Domnișoara Iulia
unteatru, Bucuresti
Venus in fur de David Ives
20:00 - Sunday, 5 February
Venus in fur
unteatru, Bucuresti
Cerere in casatorie de A. P. Cehov
19:00 - Monday, 13 February
Cerere in casatorie
Teatrul Infinit, Bucuresti
MEDEEA: FURIE de Radu Popescu
19:30 - Friday, 24 February
MEDEEA: FURIE
Teatrul Apropo, Bucuresti
CONSTELAȚII de Nick Payne
19:00 - Wednesday, 15 February
CONSTELAȚII
Teatrul de Artă București, Bucuresti
Urban GIF Show
19:00 - Tuesday, 21 February
Urban GIF Show
creart - Teatrelli 1, Bucuresti
Dansul morții
19:00 - Saturday, 25 February
Dansul morții
Teatrul Apropo, Bucuresti
Scrisori de dragoste de A.R Gurney
19:00 - Sunday, 26 February
Scrisori de dragoste
Teatrelli-Creart, Bucuresti
Noptile Barbare 16 +
19:00 - Saturday, 18 February
Noptile Barbare
Teatrul Coquette, Bucuresti
Amor Amar De Pierre Sauvil
19:00 - Thursday, 16 February
Amor Amar
Teatrelli-Creart, Bucuresti
Alcesta de Euripide
20:00 - Tuesday, 21 February
Alcesta
unteatru, Bucuresti
TOT CE-I MINUNAT ÎN LUME  de Duncan Macmillan și Jonny Donahoe
20:00 - Friday, 10 February
TOT CE-I MINUNAT ÎN LUME 
unteatru, Bucuresti
Cinci ore cu Mario
20:00 - Saturday, 18 February
Cinci ore cu Mario
unteatru, Bucuresti
Ce vine după de Mihai Ignat
19:00 - Thursday, 16 February
Ce vine după
FF Theatre-Centru Vechi, Bucuresti
OLEANNA de David Mamet
19:00 - Thursday, 9 March
OLEANNA
Teatrul de Artă București, Bucuresti
Pelicanul de August Strindberg
20:00 - Friday, 17 February
Pelicanul
unteatru, Bucuresti
CTRL+Z
19:00 - Thursday, 23 February
CTRL+Z
Teatrul Apropo, Bucuresti
O familie fericită psihodramă ambulantă
20:00 - Sunday, 26 February
O familie fericită
unteatru, Bucuresti
Motanul Încălțat de Charles Perrault
17:30 - Wednesday, 8 February
Motanul Încălțat
Teatrul Arlechino, Brasov
O poveste într-un acvariu
10:30 - Saturday, 11 February
O poveste într-un acvariu
Teatrul Arlechino, Brasov
Masacrul
20:00 - Today, 2 February
Masacrul
unteatru, Bucuresti
INTERIOR - LUMINĂ
20:00 - Friday, 17 February
INTERIOR - LUMINĂ
Reactor, Cluj-Napoca
DRACI
19:00 - Sunday, 26 February
DRACI
Casa Rudolf Steiner, Bucuresti
Bocitoarele vesele după William Shakespeare
18:00 - Saturday, 25 February
Bocitoarele vesele
Casa Tineretului, Botosani
Cenuşăreasa
17:30 - Thursday, 9 February
Cenuşăreasa
Teatrul Arlechino, Brasov
Trebuie să vorbim
19:00 - Saturday, 18 March
Trebuie să vorbim
Teatrul Apropo, Bucuresti
Se questo è Levi
19:00 - Sunday, 5 February
Se questo è Levi
Casa Tranzit, Cluj-Napoca
Tărâmul de Mijloc MiniREACTOR
19:00 - Friday, 24 February
Tărâmul de Mijloc
MiniREACTOR, Cluj-Napoca
VISUL
20:00 - Monday, 20 February
VISUL
Reactor, Cluj-Napoca
ÎNTÂMPLĂRI STRANII ÎN PIPERA
14 februarie, 18:00 - 20:00
ÎNTÂMPLĂRI STRANII ÎN PIPERA
Pasaj Universitate - Teatrul Apropo, Bucuresti
Cine e în Joben? spectacol de magie și ventrilocie
12:30 - Sunday, 5 February
Cine e în Joben?
Teatrul Magic Puppet, Cluj-Napoca
Risipire
20:00 - Friday, 24 February
Risipire
unteatru, Bucuresti
MASS de Fran Kranz
20:00 - Thursday, 16 February
MASS
unteatru, Bucuresti
Corporatia de Flavius Lucacel Productie Mario Dance Atelier
disponibil 48h de la achiziționarea biletului
Corporatia de Flavius Lucacel
Online
Nora de Henrik Ibsen
20:00 - Thursday, 2 March
Nora
unteatru, Bucuresti
Chapter two Spectacol invitat
20:00 - Thursday, 9 February
Chapter two
unteatru, Bucuresti
Livada cu pescăruși
20:00 - Friday, 24 February
Livada cu pescăruși
Recul, Bucuresti
Tűzoltó
19:00 - Thursday, 9 February
Tűzoltó
30-as terem, Targu Mures
IONA de Marin Sorescu
19:00 - Saturday, 4 February
IONA
Cinema Unirea, Botosani
Parasztopera
19:00 - Tuesday, 28 February
Parasztopera
Stúdió Színház, Targu Mures
Extrem
19:00 - Saturday, 11 February
Extrem
FF Theatre-Centru Vechi, Bucuresti
Crime
19:00 - Friday, 10 February
Crime
FF Theatre-Centru Vechi, Bucuresti
Sub apă
20:00 - Friday, 10 February
Sub apă
Reactor, Cluj-Napoca
Mașa și Ursul | Bistrița SPECTACOL PENTRU COPII
17:00 - Wednesday, 15 February
Mașa și Ursul | Bistrița
Centrul Cultural Dacia Bistrița, Bistrita
WANTED
19:00 - Sunday, 19 February
WANTED
Casa Rudolf Steiner, Bucuresti
Mașa și Ursul | Mediaș SPECTACOL PENTRU COPII
17:00 - Friday, 17 February
Mașa și Ursul | Mediaș
Sala Traube, Medias
Freezerii: Show de comedie Tematic și improvizat (Corporatiști)
19:00 - Friday, 10 February
Freezerii: Show de comedie
#comedy
3g HUB, Targu Mures
Șlagăre nemuritoare
20:00 - Saturday, 11 February
Șlagăre nemuritoare
Recul, Bucuresti
Johanna avagy maradjunk már emberek
19:00 - Thursday, 23 February
Johanna
Stúdió Színház, Targu Mures
Flagrant Dupa Ion Baiesu
20:00 - Tuesday, 28 February
Flagrant
Teatrul Infinit, Bucuresti
Noi, Copiii cu aripi
20:00 - Sunday, 19 February
Noi, Copiii cu aripi
unteatru, Bucuresti
Lockdown
19:00 - Sunday, 5 February
Lockdown
Cinema Unirea, Botosani
Cerere în căsătorie
20:00 - Thursday, 9 March
Cerere în căsătorie
Recul, Bucuresti
EROINE după Publius Ovidius Naso
18:00 - Wednesday, 8 February
EROINE
Casa Tineretului, Botosani
Mașa și Ursul | Sighișoara SPECTACOL PENTRU COPII
17:00 - Thursday, 16 February
Mașa și Ursul | Sighișoara
Clubul CFR, Sighisoara
Árvácska
19:00 - Friday, 24 February
Árvácska
Stúdió 2, Targu Mures
Flecărelile Femeilor
15:00 - Sunday, 12 February
Flecărelile Femeilor
Teatrul Infinit, Bucuresti
Muștele
11:00 - Sunday, 26 February
Muștele
#children's theater play
Teatrul de Artă Deva, Deva
MAGITOT LA POINT
20:00 - Friday, 24 February
MAGITOT LA POINT
POINT, Bucuresti
Dezleganie (Ritualul) spectacol sonor dedicat lui Constantin Brâncuși
19:00 - Sunday, 19 February
Dezleganie (Ritualul)
Teatrul Apropo, Bucuresti
Atelier de actorie pentru copii
10:30 - Saturday, 4 February
Atelier de actorie pentru copii
Urban Hub, Bucuresti
O scrisoare pierdută Regia Sandu Grecu
19:00 - Friday, 10 February
O scrisoare pierdută
Teatrul de Artă Deva, Deva
BAKELIT TAXI VINYL
19:00 - Saturday, 18 February
BAKELIT TAXI VINYL
Stúdió Színház, Targu Mures
Visul unei nopți...
18:00 - Friday, 10 February
Visul unei nopți...
Cinema Unirea, Botosani
Arta Comediantului
19:00 - Saturday, 25 February
Arta Comediantului
Teatrul Infinit, Bucuresti
Nu-nțeleg ce se întâmplă
18:30 - Saturday, 25 February
Nu-nțeleg ce se întâmplă
#teatru
Urban Hub, Bucuresti
One Life Show
19:00 - Friday, 10 February
One Life Show
Teatrul Apropo, Bucuresti
Molly Bloom
19:30 - Wednesday, 15 February
Molly Bloom
Teatrul Infinit, Bucuresti
Disney Thriller
17:00 - Saturday, 18 February
Disney Thriller
Recul, Bucuresti
Zbor cu elicopter in Bistrita, cadou de Dragobete
10:00 - Friday, 24 February
Zbor cu elicopter in Bistrita, cadou de Dragobete
Bistrița, Bistrita

Our Benefits

Easy event setup
Real-time access to complex reports
Fiscal registration services
Dedicated account manager
Multiple payment methods
Free iOS and Android scanning app
Access team at your event on request

Upcoming


Masacrul
20:00 - Today, 2 February
Masacrul
unteatru, Bucuresti
Insomniacii
19:00 - Tomorrow, 3 February
Insomniacii
Teatrul de Artă București, Bucuresti
Atelier de actorie pentru copii
10:30 - Saturday, 4 February
Atelier de actorie pentru copii
Urban Hub, Bucuresti
IONA de Marin Sorescu
19:00 - Saturday, 4 February
IONA
Cinema Unirea, Botosani
(IN)CORECT
20:00 - Saturday, 4 February
(IN)CORECT
Reactor, Cluj-Napoca
Cine e în Joben? spectacol de magie și ventrilocie
12:30 - Sunday, 5 February
Cine e în Joben?
Teatrul Magic Puppet, Cluj-Napoca
Se questo è Levi
19:00 - Sunday, 5 February
Se questo è Levi
Casa Tranzit, Cluj-Napoca
Lockdown
19:00 - Sunday, 5 February
Lockdown
Cinema Unirea, Botosani
Venus in fur de David Ives
20:00 - Sunday, 5 February
Venus in fur
unteatru, Bucuresti
Domnișoara Iulia de August Strindberg
20:00 - Tuesday, 7 February
Domnișoara Iulia
unteatru, Bucuresti
Motanul Încălțat de Charles Perrault
17:30 - Wednesday, 8 February
Motanul Încălțat
Teatrul Arlechino, Brasov
EROINE după Publius Ovidius Naso
18:00 - Wednesday, 8 February
EROINE
Casa Tineretului, Botosani
Dureri Fantomă de Vasili Sigarev
19:00 - Wednesday, 8 February
Dureri Fantomă
Teatrul de Artă București, Bucuresti
Cenuşăreasa
17:30 - Thursday, 9 February
Cenuşăreasa
Teatrul Arlechino, Brasov
Tűzoltó
19:00 - Thursday, 9 February
Tűzoltó
30-as terem, Targu Mures
Chapter two Spectacol invitat
20:00 - Thursday, 9 February
Chapter two
unteatru, Bucuresti
Visul unei nopți...
18:00 - Friday, 10 February
Visul unei nopți...
Cinema Unirea, Botosani
Crime
19:00 - Friday, 10 February
Crime
FF Theatre-Centru Vechi, Bucuresti
O scrisoare pierdută Regia Sandu Grecu
19:00 - Friday, 10 February
O scrisoare pierdută
Teatrul de Artă Deva, Deva
One Life Show
19:00 - Friday, 10 February
One Life Show
Teatrul Apropo, Bucuresti
Freezerii: Show de comedie Tematic și improvizat (Corporatiști)
19:00 - Friday, 10 February
Freezerii: Show de comedie
#comedy
3g HUB, Targu Mures
TOT CE-I MINUNAT ÎN LUME  de Duncan Macmillan și Jonny Donahoe
20:00 - Friday, 10 February
TOT CE-I MINUNAT ÎN LUME 
unteatru, Bucuresti
Sub apă
20:00 - Friday, 10 February
Sub apă
Reactor, Cluj-Napoca
O poveste într-un acvariu
10:30 - Saturday, 11 February
O poveste într-un acvariu
Teatrul Arlechino, Brasov
Extrem
19:00 - Saturday, 11 February
Extrem
FF Theatre-Centru Vechi, Bucuresti
CASSANDRA
20:00 - Saturday, 11 February
CASSANDRA
Apollo111 Teatrul, Bucuresti
Șlagăre nemuritoare
20:00 - Saturday, 11 February
Șlagăre nemuritoare
Recul, Bucuresti
Flecărelile Femeilor
15:00 - Sunday, 12 February
Flecărelile Femeilor
Teatrul Infinit, Bucuresti
O mie de motive Cu: Florin Piersic jr.
20:00 - Sunday, 12 February
O mie de motive
POINT, Bucuresti
Cerere in casatorie de A. P. Cehov
19:00 - Monday, 13 February
Cerere in casatorie
Teatrul Infinit, Bucuresti
ÎNTÂMPLĂRI STRANII ÎN PIPERA
14 februarie, 18:00 - 20:00
ÎNTÂMPLĂRI STRANII ÎN PIPERA
Pasaj Universitate - Teatrul Apropo, Bucuresti
Mașa și Ursul | Bistrița SPECTACOL PENTRU COPII
17:00 - Wednesday, 15 February
Mașa și Ursul | Bistrița
Centrul Cultural Dacia Bistrița, Bistrita
CONSTELAȚII de Nick Payne
19:00 - Wednesday, 15 February
CONSTELAȚII
Teatrul de Artă București, Bucuresti
Molly Bloom
19:30 - Wednesday, 15 February
Molly Bloom
Teatrul Infinit, Bucuresti
Mașa și Ursul | Sighișoara SPECTACOL PENTRU COPII
17:00 - Thursday, 16 February
Mașa și Ursul | Sighișoara
Clubul CFR, Sighisoara
EXTRACONJUGAL De Neil Simon
19:00 - Thursday, 16 February
EXTRACONJUGAL
Teatrul de Artă București, Bucuresti
Amor Amar De Pierre Sauvil
19:00 - Thursday, 16 February
Amor Amar
Teatrelli-Creart, Bucuresti
Ce vine după de Mihai Ignat
19:00 - Thursday, 16 February
Ce vine după
FF Theatre-Centru Vechi, Bucuresti
MASS de Fran Kranz
20:00 - Thursday, 16 February
MASS
unteatru, Bucuresti
Mașa și Ursul | Mediaș SPECTACOL PENTRU COPII
17:00 - Friday, 17 February
Mașa și Ursul | Mediaș
Sala Traube, Medias
Pelicanul de August Strindberg
20:00 - Friday, 17 February
Pelicanul
unteatru, Bucuresti
INTERIOR - LUMINĂ
20:00 - Friday, 17 February
INTERIOR - LUMINĂ
Reactor, Cluj-Napoca
Disney Thriller
17:00 - Saturday, 18 February
Disney Thriller
Recul, Bucuresti
BAKELIT TAXI VINYL
19:00 - Saturday, 18 February
BAKELIT TAXI VINYL
Stúdió Színház, Targu Mures
404 Love
19:00 - Saturday, 18 February
404 Love
Teatrul Apropo, Bucuresti
Noptile Barbare 16 +
19:00 - Saturday, 18 February
Noptile Barbare
Teatrul Coquette, Bucuresti
Cinci ore cu Mario
20:00 - Saturday, 18 February
Cinci ore cu Mario
unteatru, Bucuresti
WANTED
19:00 - Sunday, 19 February
WANTED
Casa Rudolf Steiner, Bucuresti
Dezleganie (Ritualul) spectacol sonor dedicat lui Constantin Brâncuși
19:00 - Sunday, 19 February
Dezleganie (Ritualul)
Teatrul Apropo, Bucuresti
Neighborhood 3
20:00 - Sunday, 19 February
Neighborhood 3
POINT, Bucuresti
Noi, Copiii cu aripi
20:00 - Sunday, 19 February
Noi, Copiii cu aripi
unteatru, Bucuresti
Medea's Boys
20:00 - Monday, 20 February
Medea's Boys
Apollo111 Teatrul, Bucuresti
VISUL
20:00 - Monday, 20 February
VISUL
Reactor, Cluj-Napoca
Urban GIF Show
19:00 - Tuesday, 21 February
Urban GIF Show
creart - Teatrelli 1, Bucuresti
Alcesta de Euripide
20:00 - Tuesday, 21 February
Alcesta
unteatru, Bucuresti
CTRL+Z
19:00 - Thursday, 23 February
CTRL+Z
Teatrul Apropo, Bucuresti
Johanna avagy maradjunk már emberek
19:00 - Thursday, 23 February
Johanna
Stúdió Színház, Targu Mures
Zbor cu elicopter in Bistrita, cadou de Dragobete
10:00 - Friday, 24 February
Zbor cu elicopter in Bistrita, cadou de Dragobete
Bistrița, Bistrita
Tărâmul de Mijloc MiniREACTOR
19:00 - Friday, 24 February
Tărâmul de Mijloc
MiniREACTOR, Cluj-Napoca
Voyeur de Gardner McKay
19:00 - Friday, 24 February
Voyeur
Teatrul de Artă București, Bucuresti
Árvácska
19:00 - Friday, 24 February
Árvácska
Stúdió 2, Targu Mures
MEDEEA: FURIE de Radu Popescu
19:30 - Friday, 24 February
MEDEEA: FURIE
Teatrul Apropo, Bucuresti
SARA/MARA un fel de comedie cu vlogeri
20:00 - Friday, 24 February
SARA/MARA
Apollo111 Teatrul, Bucuresti
Risipire
20:00 - Friday, 24 February
Risipire
unteatru, Bucuresti
Livada cu pescăruși
20:00 - Friday, 24 February
Livada cu pescăruși
Recul, Bucuresti
MAGITOT LA POINT
20:00 - Friday, 24 February
MAGITOT LA POINT
POINT, Bucuresti
Nu-nțeleg ce se întâmplă
18:30 - Saturday, 25 February
Nu-nțeleg ce se întâmplă
#teatru
Urban Hub, Bucuresti
Bocitoarele vesele după William Shakespeare
18:00 - Saturday, 25 February
Bocitoarele vesele
Casa Tineretului, Botosani
Dansul morții
19:00 - Saturday, 25 February
Dansul morții
Teatrul Apropo, Bucuresti
Arta Comediantului
19:00 - Saturday, 25 February
Arta Comediantului
Teatrul Infinit, Bucuresti
Oxygen de Ivan Vîrîpaev
19:30 - Saturday, 25 February
Oxygen
Teatrelli-Creart, Bucuresti
Muștele
11:00 - Sunday, 26 February
Muștele
#children's theater play
Teatrul de Artă Deva, Deva
Scrisori de dragoste de A.R Gurney
19:00 - Sunday, 26 February
Scrisori de dragoste
Teatrelli-Creart, Bucuresti
DRACI
19:00 - Sunday, 26 February
DRACI
Casa Rudolf Steiner, Bucuresti
O familie fericită psihodramă ambulantă
20:00 - Sunday, 26 February
O familie fericită
unteatru, Bucuresti
F**K NIKON!
20:00 - Sunday, 26 February
F**K NIKON!
POINT, Bucuresti
Parasztopera
19:00 - Tuesday, 28 February
Parasztopera
Stúdió Színház, Targu Mures
Flagrant Dupa Ion Baiesu
20:00 - Tuesday, 28 February
Flagrant
Teatrul Infinit, Bucuresti
Nora de Henrik Ibsen
20:00 - Thursday, 2 March
Nora
unteatru, Bucuresti
OLEANNA de David Mamet
19:00 - Thursday, 9 March
OLEANNA
Teatrul de Artă București, Bucuresti
Cerere în căsătorie
20:00 - Thursday, 9 March
Cerere în căsătorie
Recul, Bucuresti
Trebuie să vorbim
19:00 - Saturday, 18 March
Trebuie să vorbim
Teatrul Apropo, Bucuresti
Corporatia de Flavius Lucacel Productie Mario Dance Atelier
disponibil 48h de la achiziționarea biletului
Corporatia de Flavius Lucacel
Online