EMA SI ERIC INVATA BUNELE MANIERE - SPECTACOL DE TEATRU MUZICAL PENTRU COPII

Adaptare dupa cartea scrisa de Printesa Urbana.
3+
EMA SI ERIC INVATA BUNELE MANIERE - SPECTACOL DE TEATRU MUZICAL PENTRU COPII Adaptare dupa cartea scrisa de Printesa Urbana.

EMA SI ERIC INVATA BUNELE MANIERE - SPECTACOL DE TEATRU MUZICAL PENTRU COPII 3+

Adaptare dupa cartea scrisa de Printesa Urbana.

Acest spectacol ne spune o poveste amuzantă și duioasă despre prezență, atenție la corp și la emoții, despre nevoi împlinite și recunoștință.

De data asta cei doi fratiori nu explorează România cu autorulota, nici nu învață regulile de circulație, nici nu gătesc alături de părinții lor. În această nouă carte, Ema și Eric inventează al cincilea anotimp, unul care vine des și pleacă repede, dar aduce cu el multă bucurie și acceptare. Surpriză! Acest al cincilea anotimp este chiar FERICIREA!

Dar cum facem s-o găsim, s-o simțim în tot corpul? De ce ai oare nevoie ca să fii fericit? O poveste amuzantă și duioasă despre prezență, atenție la corp și la emoții, despre nevoi împlinite și recunoștință.

Durată: 50 de min.
Vârstă min: 3 ani.

Adaptare dupa cartea scrisa de Printesa Urbana de Anca Grosu.
Melodii compozitie (chitara si voce): Anca Grosu.
Distribuția: Anca Grosu si Elena Radulescu

Spectacol organizat de Syarela Arts.

Helyszín
Dátum
Ár
Rendelés
Helyszín
Dátum
10:00 - Vasárnap, 08 Március 2026
Rendelés
35 lei (acces general)
Adaugă în coș minim 4 bilete, iar prețul va fi de 30 de lei per bilet!

Maradj Naprakész a Kedvenc Eseményeiddel

Feliratkozás