fbpixel
Skip to main content

Program și bilete Club Control

Cumpără bilete la concertele și petrecerile din Club Control. Vezi programul complet al evenimentelor.

Pe lângă eventbook.ro, biletele se mai pot cumpăra de la librăriile partenere Eventbook și de la barul din Front Control.

Despre Club Control:

De la înființarea sa, în 2008, Club Control a găzduit mii de concerte cu trupe românești și străine, din noul val și legendare, printre care Swans, Psychic TV, Mono, Efterglank, The Soft Moon, Lamb, Stereo MCs, Suuns.

Adresa: Str. Constantin Mille Nr.4, Bucuresti

 

Thursday, 21 February
price: 40.00 LEI (acces general)


Monday, 25 February
price: 50.00 LEI (acces general)


Tuesday, 26 February
Balthazar

21:00 - Tuesday, 26 February

Club Control, Bucuresti

price: 85.00 LEI (Acces General)
No more tickets available


Wednesday, 27 February
Balthazar - 2nd show

21:00 - Wednesday, 27 February

Club Control, Bucuresti

price: 85.00 LEI (acces general)
No more tickets available
Accesul se face începând cu ora 20:00


Monday, 4 March
price: 35.00 LEI (acces general)


Thursday, 7 March
Omul cu Șobolani Live

Opening act: Trupa Barter

21:00 - Thursday, 7 March

Club Control, Bucuresti

price: 50.00 LEI (presale)


Thursday, 14 March
Macanache si The Putreds @ BT Live

Invitați: Tourette Roulette

21:00 - Thursday, 14 March

Club Control, Bucuresti

price: 30.00 LEI (presale)


Sunday, 17 March
price: 45.00 LEI (presale)


Monday, 18 March
price: 35.00 LEI (acces general)


Thursday, 21 March
price: 40.00 LEI (acces general)