fbpixel
Skip to main content

Program și bilete Club Control

Cumpără bilete la concertele și petrecerile din Club Control. Vezi programul complet al evenimentelor.

Pe lângă eventbook.ro, biletele se mai pot cumpăra de la librăriile partenere Eventbook și de la barul din Front Control.

Despre Club Control:

De la înființarea sa, în 2008, Club Control a găzduit mii de concerte cu trupe românești și străine, din noul val și legendare, printre care Swans, Psychic TV, Mono, Efterglank, The Soft Moon, Lamb, Stereo MCs, Suuns.

Adresa: Str. Constantin Mille Nr.4, Bucuresti

 

Monday, 18 September
Zoe Keating

Jazz Nouveau

19:30 - Monday, 18 September

Club Control, București

price: 35.00 LEI (acces general)


Monday, 25 September
price: 30.00 LEI (acces general)


Thursday, 5 October
The Notwist

Live

21:00 - Thursday, 5 October

Club Control, București

price: 40.00 LEI (acces general)


Monday, 9 October
Kinga Glyk

Jazz Nouveau

19:30 - Monday, 9 October

Club Control, București

price: 35.00 LEI (acces general)


Thursday, 26 October
Com Truise

Live

21:00 - Thursday, 26 October

Club Control, București

price: 30.00 LEI (acces general)


Monday, 6 November
Henri Texier Hope Quartet

Jazz Nouveau

19:30 - Monday, 6 November

Club Control, București

price: 50.00 LEI (acces general)


Thursday, 16 November
Chrysta Bell

Live

21:00 - Thursday, 16 November

Club Control, București

price: 50.00 LEI (acces general)


Monday, 27 November
The Bad Plus

Jazz Nouveau

19:30 - Monday, 27 November

Club Control, București

price: 50.00 LEI (acces general)


Wednesday, 29 November
Liars

Live

21:00 - Wednesday, 29 November

Club Control, București

price: 40.00 LEI (acces general)


Friday, 1 December
Michelle Gurevich (Chinawoman)

Concert

21:00 - Friday, 1 December

Club Control, București

price: 35.00 LEI (acces general)


Monday, 4 December
KRiSper

Jazz Nouveau

19:30 - Monday, 4 December

Club Control, București

price: 35.00 LEI (acces general)