Skip to main content

Program și bilete Club Control

Cumpără bilete la concertele și petrecerile din Club Control. Vezi programul complet al evenimentelor.

Pe lângă eventbook.ro, biletele se mai pot cumpăra de la librăriile partenere Eventbook și de la barul din Front Control.

Despre Club Control:

De la înființarea sa, în 2008, Club Control a găzduit mii de concerte cu trupe românești și străine, din noul val și legendare, printre care Swans, Psychic TV, Mono, Efterglank, The Soft Moon, Lamb, Stereo MCs, Suuns.

Adresa: Str. Constantin Mille Nr.4, Bucuresti

 

Wednesday, 25 January
Noisessions 01

NIHILIST WAVES / PRAYING FOR OBLIVION / NAVA SPATIALA

20:00 - Wednesday, 25 January

Club Control

price: 20.00 LEI (acces general)
Thursday, 26 January
Experimental Night #3

Ulrich Schnauss / Architect / Ochre / Ruxpin / Randomform + Triii / BLN

21:00 - Thursday, 26 January

Club Control

price: 25.00 LEI (acces general)
Monday, 30 January
Erik Friedlander’s Oscalypso

Jazz Nouveau

20:00 - Monday, 30 January

Club Control

price: 35.00 LEI (acces general)
Wednesday, 1 February
Breathelast - Monstrul (lansare video)

Support by: Unflicted

20:00 - Wednesday, 1 February

Club Control

price: 20.00 LEI (acces general)
Thursday, 2 February
COMA - lansare de clip ”DOR”

BT Live #10

21:00 - Thursday, 2 February

Club Control

price: 30.00 LEI (acces general)
Monday, 6 February
Bugge Wesseltoft’s New Conception Of Jazz

Jazz Nouveau

20:00 - Monday, 6 February

Club Control

price: 50.00 LEI (acces general)
Friday, 10 February
price: 15.00 LEI (acces general)
Monday, 20 February
Nitai Hershkovits Trio

Jazz Nouveau

20:00 - Monday, 20 February

Club Control

price: 35.00 LEI (acces general)
Monday, 13 March
Dans Dans

Jazz Nouveau

20:00 - Monday, 13 March

Club Control

price: 35.00 LEI (acces general)
Thursday, 23 March
Swans

Support: Little Annie

20:00 - Thursday, 23 March

Club Control

price: 65.00 LEI (acces general)
Monday, 27 March
Jazz Nouveau: Bill Laurance

20:00 - Monday, 27 March

Club Control

price: 50.00 LEI (acces general)
Wednesday, 29 March
The Black Heart Procession

Live

20:00 - Wednesday, 29 March

Club Control

price: 40.00 LEI (acces general)
Saturday, 1 April
Rome (Full Band)

by DBE Echoes

21:00 - Saturday, 1 April

Club Control

price: 50.00 LEI (acces general)
Monday, 3 April
Elias Nardi Group feat Daniele Di Bonaventura

Jazz Nouveau

20:00 - Monday, 3 April

Club Control

price: 35.00 LEI (acces general)
Saturday, 8 April
Cold Cave

Live

21:00 - Saturday, 8 April

Club Control

price: 40.00 LEI (acces general)
Monday, 8 May
Marc Ribot

Jazz Nouveau

20:00 - Monday, 8 May

Club Control

price: 50.00 LEI (acces general)
Monday, 22 May
Rotem Sivan Trio

Jazz Nouveau

20:00 - Monday, 22 May

Club Control

price: 35.00 LEI