fbpixel
Skip to main content

Program și bilete Club Control

Cumpără bilete la concertele și petrecerile din Club Control. Vezi programul complet al evenimentelor.

Pe lângă eventbook.ro, biletele se mai pot cumpăra de la librăriile partenere Eventbook și de la barul din Front Control.

Despre Club Control:

De la înființarea sa, în 2008, Club Control a găzduit mii de concerte cu trupe românești și străine, din noul val și legendare, printre care Swans, Psychic TV, Mono, Efterglank, The Soft Moon, Lamb, Stereo MCs, Suuns.

Adresa: Str. Constantin Mille Nr.4, Bucuresti

Consultă aici REGULI DE ACCES / REGULILE CASEI în Club Control.

Friday, 30 September
Tides From Nebula | Control Club

20:00 - Friday, 30 September

Club Control, Bucuresti

65 lei
Saturday, 1 October
Lebanon Hanover | Control Club

22:00 - Saturday, 1 October

Club Control, Bucuresti

60 lei
No more tickets available
Thursday, 6 October
BCUC | Control Club

20:00 - Thursday, 6 October

Club Control, Bucuresti

65 lei
Friday, 7 October
Portico Quartet | Control Club

20:00 - Friday, 7 October

Club Control, Bucuresti

85 lei
Saturday, 8 October
Warmduscher | Control Club

21:00 - Saturday, 8 October

Club Control, Bucuresti

65 lei
Wednesday, 12 October
Men I Trust (CA) Live

20:00 - Wednesday, 12 October

Club Control, Bucuresti

65 lei
No more tickets available
Friday, 14 October
FC DNB | Control Club

20:00 - Friday, 14 October

Club Control, Bucuresti

40 lei (presale)
Monday, 17 October
70 lei
Wednesday, 19 October
Orkid/ Jahmolxes/ Private Venganza @Control

19:00 - Wednesday, 19 October

Club Control, Bucuresti

40 lei
Monday, 31 October
Jazz Nouveau: Nik Bartsch Mobile | Control Club

20:00 - Monday, 31 October

Club Control, Bucuresti

85 lei