fbpixel
Skip to main content

unteatru a respirat pentru prima oară pe 25 iulie 2010 , născându-se din entuziasmul regizorilor Andrei și Andreea Grosu. Aici nu aplauzi pentru că trebuie, ci pentru că simți.

unteatru promovează o generație de artişti, regizori, actori, muzicieni, coregrafi și artişti plastici. unteatru promovează educaţia prin cultură. unteatru asigură un spaţiu de repetiţii şi producţii care merită expunere. La unteatru se montează clasici reactualizați, autori contemporani și spectacole laborator.

Saturday, 8 October
Noi, Copiii cu aripi

19:00 - Saturday, 8 October

unteatru, Bucuresti

50 lei
Sunday, 9 October
Visul (spectacol invitat)

19:00 - Sunday, 9 October

unteatru, Bucuresti

50 lei
Wednesday, 12 October
50 lei
Friday, 14 October
MASS

de Fran Kranz

19:00 - Friday, 14 October

unteatru, Bucuresti

60 lei
Monday, 17 October
The Sunset Limited

de Cormac McCarthy

20:00 - Monday, 17 October

unteatru, Bucuresti

60 lei
Tuesday, 18 October
Efecte secundare

de Lucy Prebble

19:00 - Tuesday, 18 October

unteatru, Bucuresti

50 lei
Wednesday, 19 October
50 lei
Thursday, 20 October
50 lei
Friday, 21 October
50 lei
Saturday, 22 October
50 lei