fbpixel
Skip to main content
Thursday, 20 February
Curriculum Vitae cu Natalie Ester

19:00 - Thursday, 20 February

Teatrul InDArt, Bucuresti

40 lei
Saturday, 22 February
Cerșetori la poarta libertății

20:00 - Saturday, 22 February

Teatrul InDArt, Bucuresti

40 lei
Sunday, 23 February
Duete de Dragobete

19:00 - Sunday, 23 February

Teatrul InDArt, Bucuresti

40 lei (acces general)
Wednesday, 26 February
Iubirea ta ma calca pe nervi 16+

20:00 - Wednesday, 26 February

Teatrul InDArt, Bucuresti

40 lei
Thursday, 27 February
Dragoste in 5 acte cu Eugen Cristea

20:00 - Thursday, 27 February

Teatrul InDArt, Bucuresti

40 lei
Friday, 28 February
Câinele meu n-are nas!

20:00 - Friday, 28 February

Teatrul InDArt, Bucuresti

40 lei
Saturday, 29 February
Cealaltă Femeie

20:00 - Saturday, 29 February

Teatrul InDArt, Bucuresti

40 lei
Sunday, 1 March
Eu cu cine ma marit?

20:00 - Sunday, 1 March

Teatrul InDArt, Bucuresti

40 lei
Friday, 6 March
Dragoste in 5 acte cu Eugen Cristea

20:00 - Friday, 6 March

Teatrul InDArt, Bucuresti

40 lei
Saturday, 7 March
Monoloagele Vaginului 16+

după Eve Ensler

17:00 - Saturday, 7 March

Teatrul InDArt, Bucuresti

40 lei (acces general)