fbpixel
Skip to main content

O mână de oameni inimoși, actori tineri și talentați, convinși că arta poate vindeca societăți, hotărâti să-ți trezească emoție și să te facă să-ți pui intrebări.

Sunday, 9 October
Thursday, 13 October
CERERE ÎN CĂSĂTORIE

20:30 - Thursday, 13 October

Teatrul de Artă București, Bucuresti

Friday, 14 October
Saturday, 15 October
Sunday, 16 October
O RELAȚIE DESCHISĂ 16+

19:00 - Sunday, 16 October

Teatrul de Artă București, Bucuresti

Wednesday, 19 October
INCIDENT LA GRANIȚĂ

de Kieran Lynn

19:00 - Wednesday, 19 October

Teatrul de Artă București, Bucuresti

Thursday, 20 October
FATA DIN CASA VAGON

după un roman de Ana Maria Sandu

19:00 - Thursday, 20 October

Teatrul de Artă București, Bucuresti

Friday, 21 October
EXTRACONJUGAL

De Neil Simon

19:00 - Friday, 21 October

Teatrul de Artă București, Bucuresti

Saturday, 22 October
Sunday, 23 October
Unora Le Place Swingul 16+

19:00 - Sunday, 23 October

Teatrul de Artă București, Bucuresti

50 lei (acces general)