Skip to main content

Cumpără bilete la concertele rock, metal și hip-hop din România

Organizezi un concert sau festival la care vrei să vinzi bilete? Scrie-ne pe office (at) eventbook (dot) ro sau adaugă-ți evenimentul aici.

Saturday, 28 January
Luna Amară

Live

21:00 - Saturday, 28 January

The Shelter

price: 25.00 LEI (presale - acces general)
Saturday, 28 January
Krypton Unplugged

Concert

21:00 - Saturday, 28 January

Yellow Club

price: 25.00 LEI (acces general)
Wednesday, 1 February
Breathelast - Monstrul (lansare video)

Support by: Unflicted

20:00 - Wednesday, 1 February

Club Control

price: 20.00 LEI (acces general)
Thursday, 2 February
COMA - lansare de clip ”DOR”

BT Live #10

21:00 - Thursday, 2 February

Club Control

price: 30.00 LEI (acces general)
Friday, 10 February
price: 15.00 LEI (acces general)
Friday, 24 February
DIY Live: Weedwolf \ Ropeburn \ Visions of Madness

21:00 - Friday, 24 February

Underworld Club

price: 15.00 LEI (presale - acces general)
Friday, 3 March
Jinjer [UA] | Gray Matters [RO]

Live

22:00 - Friday, 3 March

The Shelter

price: 20.00 LEI (acces general)
Thursday, 23 March
Swans

Support: Little Annie

20:00 - Thursday, 23 March

Club Control

price: 65.00 LEI (acces general)
Wednesday, 29 March
The Black Heart Procession

Live

20:00 - Wednesday, 29 March

Club Control

price: 40.00 LEI (acces general)
Saturday, 8 April
price: 25.00 LEI (presale - acces general)
Friday, 12 May
price: 15.00 LEI (presale - acces general)
Wednesday, 11 October
LO! [Look and Behold] / Sydney / Pelagic Records

Concert

19:00 - Wednesday, 11 October

Quantic

price: 20.00 LEI (presale - acces general)